svadba v Hanušovciach nad Topľou stodola u Hricka

Láska, tá najčistejšia a najhlbšia emócia, ktorá spája dve srdcia do jedného. Na svadbe, kde sa zamilovaní stávajú manželmi, sa táto láska mení na večný sľub. V tento deň, obklopení rodinou a priateľmi, dvojica zdieľa svoje “áno” v srdcervúcom obrade, ktorý je oslavou ich spoločnej cesty. S každým úsmevom, pohľadom a dotykom sa ich príbeh lásky zapíše do večnosti, a svadba je len začiatkom novej kapitoly plnej radosti, dobrodružstva a nekonečnej lásky.Zaliberova svadobná fotografia: Emotívne momenty v stodole a prírodných scenériách

 

Fotograf Marek Zalibera má talent zachytiť nezabudnuteľné momenty. Jeho nedávna práca na svadbe bola výnimočná. Svadobný obrad sa konal v malebnom prostredí stodoly u Hricka v Hanušovciach nad Topľou, kde rustikálna atmosféra dotvárala romantickú náladu celej udalosti.

Následne, v iný deň, Marek a svadobný pár vyrazili na miesta známe svojou prírodnou krásou blízko Košíc. Hájske vodopády poskytli úchvatné pozadie pre svadobné portréty, kde voda padajúca do hlbín vytvárala dynamický a živý element na fotografiách.

Poslednou zastávkou bolo Zádielska tiesňava, kde je nádherný výhľad na okolie. Výhľad z tiesňavy ponúkal panoramatické scenérie, ktoré boli ideálnym plátnom pre zachytenie lásky a radosti z tohto špeciálneho dňa.

Marek Zalibera je majstrom vo využívaní prirodzeného svetla a scenérie na vytvorenie nezabudnuteľných obrazov, ktoré sú nielen vizuálne pôsobivé, ale aj plné emócií.

Comments

comments

Najnovšie články

Najnovšie komentáre

    Meta

    Admin Autorom článku je: